ویرایش آگهی شما درج آگهی شما
دسته بندی
مراحل ثبت آگهی در سایت نشونه

ابتدا از طریق منوی بالای سایت، گزینه درج آگهی شغلی شما را انتخاب نمائید یا دکمه زیر را کلیک نمائید تا فرم ثبت آگهی در سایت نشونه برای شما نمایش داده شود و پس از آن ، اطلاعات آگهی خود را درج نمائید.

پس از پر کردن فرم ، در پایین صفحه دکمه ذخیره اطلاعات و رفتن به مرحله بعد مشاهده خواهید نمود که با کلیک کردن این دکمه اطلاعات اولیه شما ذخیره شده و برای ادامه شما به پنل کاربری خود رهنمون خواهید شد.

تذکر : چنانچه به صورت اتوماتیک به پنل کاربری خود وارد نشدید لطفا بعد از انجام این مرحله ، از منوی بالا گزینه مدیریت آگهی شما را انتخاب نمائید تا بتوانید وارد پنل کاربری خود شوید.

در این مرحله شما وارد پنل کاربری خود شده و در آنجا سایر اطلاعاتی که در فرم اولیه امکان درج آنها فراهم نبود ، در این قسمت فراهم شده و شما می توانید ، اطلاعات را تکمیل نمائید.

آخرین مرحله ، فعالسازی و پرداخت هزینه تبلیغات می باشد.در پنل کاربری خود شما قادر خواهید بود تعرفه آگهی خود را مطابق نرخ ذیل انتخاب نموده و به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمائید.

  • نمایش آگهی شما بمدت سه ماه در سایت نشونه 10 هزار تومان
  • نمایش آگهی شما بمدت شش ماه در سایت نشونه 20 هزار تومان
  • نمایش آگهی شما بمدت یکسال در سایت نشونه 30 هزار تومان
تعرفه درج آگهی
ستاره دار کردن آگهی

آگهی ها در سایت به ترتیب آگهی با ستاره بیشتر به ستاره کمتر و بعد آگهی بدون ستاره نمایش داده می شود.هر چه تعداد ستاره آگهی تون بیشتر باشد ، آگهی شما صفحه اصلی و نتایج جستجو و گروه ها و در شهر خودتان بالاتر نمایش داده می شود.

نکته : بیشترین تعداد ستاره ها هفت ستاره هست که قیمت هر ستاره ده هزار تومان بوده و به تعرفه قبلی افزوده می شود.ضمننا اعتبار ستاره ها یک ماهه می باشد که در پایان یک ماه ، آگهی به حالت بدون ستاره نمایش داده می شود که می توانید مجددا اقدام به خرید ستاره نمائید.

چنانچه آگهی شما دارای هفت ستاره باشد ، آگهی ویژه می گردد. اگر آگهی خود را ویژه نمائید علاوه بر اینکه در سایت نشونه طبق مدت تعیین شده ، نمایش داده می شود ، در 162مجله اینترنتی نیز بمدت یک ماه در بالای این سایت ها که بهترین مکان و پر بازدیدترین مکان بازدیدکنندگان است آگهی شما نمایش داده خواهد شد.

سوالات متداول
تفاوت اصلی سایت نشونه با دیگر سایت های تبلیغاتی :

1 - آگهی ها در بازه های طولانی تر نسیت به سایت های دیگر در سایت نمایش داده میشه که دوام اون باعث اثر بخشی بیشتر خواهد شد و قبل از اتمام دوره جهت تمدید حتما هماهنگ می شود.

2- در سایت های دیگر همه نمونه آگهی قرار میگیرد ام در سایت نشونه فقط آگهی های شغلی و خدماتی قرار میگیرد نه هر آگهی دیگری بنابراین بازدید کنندگان این سایت هم فقط کاربرانی هستند که بدنیال خدمت یا شغلی هستند

بعد از پرداخت هزینه حتما در مدت تعیین شده آگهی شما نمایش داده می شودبدلیا اینکه نمایش آگهی شما در سایت نشونه علاوه بر اینکه باعث معرفی شما می شود، باعث معرفی بیشتر نشونه نیز می گردد. با یک جستجوی ساده در سایت ، مشاهده خواهید نمود که برترین برندها ، آگهی خود را در سایت نشونه درج کرده اند.

نشونه در سایت رسانه های برخط با عنوان ستاد ساماندهی محتوای فضای مجازی نیز به ثبت رسیده و قابل شناسایی واستعلام میباشد.

برای استعلام ثبت سایت نشونه در این سایت کافیست به نشانی http://www.samandehi.ir  مراجعه نموده و در قسمت استعلام ثبت رسانه آدرس سایت neshoone.com را وارد نمایید.

ابتدا از طریق منوی بالای سایت، گزینه درج آگهی ویژه را انتخاب نمائید یا دکمه زیر را کلیک نمائید تا لیست 162 وب سایت، برای شما نمایش داده شود.

به لحاظ تعرفه ای ، بابت سه ماهه ، ده هزار تومان و بابت دو ستاره هم ، بیست هزار تومان دریافت می گردد که مجموعا سی هزار تومان دریافت می گردد.
به لحاظ وضعیت نمایش ، آگهی شما بمدت یک ماه در ردیف دو ستاره ها نمایش داده می شود و دو ماه دیگر بدون ستاره در سایت نمایش داده می شود که شما می توانید در ماههای دوم و سوم هم اقدام به خرید ستاره جهت بالاتر نمایش دادن آگهی تان نمائید.
روزانه هزاران نفر از سایت نشونه بازدید می کنند که اکثر بازدیدکنندگان سایت دنبال خدمتی هستند که به این سایت مراجعه می کنند.با توجه به اینکه آگهی ها در سایت نشونه به صورت مدت دار نمایش داده میشه پس احتمال جواب دهی اون بالاست. ضمننا اکثر مشتریان ما ، آگهی خود را پیش از پایان مهلت ، تمدید می کنند و این موضوع نشان از جواب دهی بالای سایت نشونه را دارد.
برای تغییرات یا اضافه کردن از منوی بالای سایت گزینه مدیریت آگهی شما را بزنید تا وارد قسمت مدیریت آگهی خود بشید. یا روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد مدیریت آگهی خود شوید. نکته : بعد از ورود به قسمت مدیریت آگهی ، قسمت های مختلفی مثل مشخصات ، تماس ، تصاویر و ... خواهید دید که در پایین هر قسمت دکمه "ذخیره تغییرات" مشاهده می شود، بنابراین هر تغییری که اعمال نمودید، حتما این دکمه را کلیک نمائید تا تغییرات اعمال شود.
نمایش آگهی ها در سایت نشونه هم بصورت شهری است و هم بصورت کشوری.
شما در هنگام ثبت آگهی تان ، شهر مورد نظرتان جهت نمایش آگهی را انتخاب می کنید بعد از درج ، آگهی شما بصورت همزمان هم در شهر انتخابی شما نمایش داده می شود و هم در صفحه اصلی سایت که مخصوص آگهی های کل کشور است نمایش داده خواهد شد.
نکته : در طول دوره نمایش آگهی شما قادر خواهید بود که شهر تان را تغییر بدید بنابراین در شهر جدید آگهی تان نمایش داده می شود.
بعد از درج اطلاعات آگهی در سایت نشونه شما قادر خواهید بود به سه روش زیر تعرفه را پرداخت نمائید.
1- درگاه آنلاین بانک ملت و پاسارگاد : شما با هر کارتی که عضو شبکه شتاب باشد و دارای رمز دوم باشد می توانید بصورت آنلاین تعرفه را پرداخت نمائید
2- روش کارت به کارت : مشخصات کارت جهت واریز در پنل کاربری مشاهده خواهید نمود ، که بعد از پرداخت و دریافت شماره پیگیری از شما سریعا آگهی تان در سایت نمایش داده خواهد شد.
3- روش موبایلی (ussd) : سایت نشونه دارای یک کد موبایلی مخصوص به خود می باشد که شما با شماره گیری این کد که در پنل مشاهده خواهید نمود از طریق موبایل خود ، مبلغ تعرفه را مشخص و از حسابتان کسر شده و به حساب ما واریز می گردد. بعد از اطلاع رسانی شما ، سریعا آگهی تان در سایت نمایش داده خواهد شد.
اطلاعات درج شده آگهی شما در سایت ما ذخیره می شود اما تا زمانی که تعرفه مربوط به آن پرداخت نشده باشد، نمایش داده نخواهد شد و به محض پرداخت ، سریعا آگهی تان نمایش داده می شود و از طریق اس ام اس به شما اطلاع داده می شود.
شما هیچ محدودیتی ندارید و هر موقع دوست داشتین می تونید اطلاعاتتون را از طریق رمز عبوری که در اختیار شماست تغییر بدید.
ارائه خدمات خوب مستلزم هزینه هایی از سمت ماست که ما کمترین هزینه را از کاربر دریافت می کنیم تا بتونیم بهترین خدمات را بهشون ارائه بدیم
شما با ثبت نام در نشونه امکاناتی دریافت خواهید کرد که شامل بخش های مختلفی درباره معرفی کسب و کار شماست . هرچه اون بخش ها بهتر تکمیل بشه ، قطعا شرایط بهتری در دیده شدن خواهید داشت
سایت نشونه فراتر از یک سایت نیازمندی است و هدفش معرفی تمام خدمات شماست و نه جایی برای زدن آگهی کوتاه مدت
بلی - شما می توانید براحتی از محصولات خودتان عکس گذاشته و قیمت محصول را وارد نموده و شروع به گرفتن سفارش کنید. اگر محصولی هم ندارید و خدماتی ارائه می کنید ، می توانید از خدماتتان سفارش تهیه کنید.