هاشور ابرو
هاشور ابرو با میکروبلیدینگ چیست؟
در هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ به صورت دستی و با قلم میکروبلیدینگ عملیات تاتو انجام خواهد شد، این روش دارای ماندگاری کمتری نسبت به میکروپیگمنتیشن است چراکه رنگ در عمق کمتری وارد پوست خواهد شد. هاشور ابرو تا چه مدت می ماند ؟
برای آنکه بدانید هاشور ابرو تا چه مدت دوام دارد باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید که بر میزان ماندگاری رنگ تاثیر گذار هستند، برای ماندگاری هاشور ابرو نمی توان زمان دقیق اعلام کرد اما در هاشور به روش میکروپیگمنتیشن بین ۶ ماه تا ۳ سال و در روش میکروبلیدینگ تا ۱ سال شاهد ماندگاری خواهید بود. در افرادی که پوست چربی دارند شاهد ماندگاری کمتری خواهید بود. اگر هاشور با رنگ تیره تری زده شود ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت و در نهایت روش میکروپیگمنتیشن دارای ماندگاری بیشتری نسبت به روش های دیگر خواهد بود. انجام هاشور ابرو و تاتو علاوه بر دوران پریودی به هیچ عنوان در دوران نیز بارداری توصیه نمی شود، اولین دلیل هورمون های بدن است که در این بازه زمانی دچار تغییرات بسیار زیادی خواهند شد و از این رو پوست شما نیز دستخوش تغییراتی می شود که رنگ پذیری در آن بسیار کاهش خواهد یافت. به همین دلیل شما نتیجه مطلوبی دریافت نخواهید کرد. دومین دلیل وجود مواد مضر در رنگ های مورد استفاده است که ممکن است منجر به  حساسیت به هاشور ابرو شود و هم برای شما خطر آفرین باشد و هم جنین درون شکمتان، لذا توصیه می شود در دوران بارداری کلیه اقدامات زیبایی را کنار گذشته و آنها را به دوران پس از بارداری و شیردهی موکول کنید.

آیا هاشور ابرو درد دارد؟
درد در هاشور ابرو نسبت به روش های قدیمی تاتو بسیار کم تر است که می توان تا حد زیادی آن را با مواد بی حسی نیز کم کرد. کسانیکه آستانه درد پایینتری دارند می توانند نیم ساعت قبل از انجام فیبروز ابرو از قرص های آرام بخش و یا ژلوفن استفاده کنند و حتما قبل از انجام تاتو یک نوشیدنی شیرین و یا قطعه ای شکلات میل کنند.

مراقبت های قبل و بعد از انجام هاشور ابرو
قبل از انجام این کار از خوردن چای و قهوه و مشتقات آنها که دارای کافئین هستند بپرهیزید.
قبل از انجام این کار به هیچ عنوان کارهای زیبایی همچون لایه برداری و یا میکرودرم انجام ندهید.
داروهایی که منجر به تحریک پوستی می شوند استفاده نکنید، مثل روآکوتان
اگر سابقه حساسیت به هاشور را دارید قبل از انجام از قرص های ضد حساسیت استفاده کنید.
از سه روز قبل انجام هاشور در معرض اشعه UV نباشید.